Marketinges

Teljes munkaidő

Budapest

Irodai munkavégzés

Professzionális és segítőkész csapat

Az iDOM Házépítő Kft az ország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztő és generálkivitelező vállalata, melyet több tíz éves ingatlanpiaci és beruházói tapasztalattal rendelkező csapat hozott létre. Cégünket szakértelem, precizitás és vidám hangulat jellemzi. A bővülő projektekkel együtt nőnek a feladataink is, így folyamatosan bővítjük szakmai csapatunkat.

Feladatok:

A cég marketing stratégiájának megvalósítása

Marketing trendek követése és folyamatos javaslattétel az új irányokra

Marketing kampányok megtervezése és koordinálása

Online /offline/social media tartalom gyártás

A cég social media felületeinek kezelése

Elkészült ingatlanok birtokbaadásának koordinálása

Riportok készítése a menedzsment számára

Értékesítés támogató anyagok tervezésében, kivitelezésében való részvétel

A cég rendezvényeken való megjelenésének koordinálása, a cég képviselete

Amit kérünk:

Rendelkezz szakirányú felsőfokú végzettséggel

Legyen legalább 3-5 éves marketing gyakorlatod. Örülnénk neki, ha dolgoztál volna már hasonló területen

Legyen jelentős gyakorlatod az online marketingben, kiváltképp a social media platformokon

Legyél Te a legszuperebb tartalomgyártó

Légy kreatív és legyenek jobbnál jobb ötleteid

Tudd használni az MS Office programokat

Legyél pontos, perecíz

Szeress dolgozni önállóan és csapatban is

Előnyt jelent, ha ismered az Illustrator-t, Photoshop-ot, InDesign-t vagy a Canva-t

Amit kínálunk:

Izgalmas, piacvezető projektek kreatív stratégiájának megalkotásában való részvétel

Kibontakoztathatod a kreativitásod, mi kíváncsiak vagyunk rá 😊

Fiatalos, lendületes csapat, ahol öröm a munka

Családias hangulat, csapatépítő programok

Versenyképes bérezés

Amennyiben hírdetésünk felkeltette az érdeklődésed, szívesen várjuk a jelentkezésed!

Köszönjük jelentkezésedet!

Kollégáink hamarosan felveszik Veled a kapcsolatot!

Nem lehet üres.
Max. 10 MB / formátum: .PDF, .DOC, .DOCX
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.