Értékesítő

Teljes munkaidő

Budapest

Irodai és helyszíni munkavégzés

Professzionális és segítőkész csapat

Az iDOM Házépítő Kft az ország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztő és generálkivitelező vállalata, melyet több tíz éves ingatlanpiaci és beruházói tapasztalattal rendelkező csapat hozott létre. Cégünket szakértelem, precizitás és vidám hangulat jellemzi. A bővülő projektekkel együtt nőnek a feladataink is, így folyamatosan bővítjük szakmai csapatunkat.

Feladatok:

A cégcsoport tulajdonában lévő ingatlanok értékesítése

Bejövő telefonhívások kezelése, ügyfelek tájékoztatása

Árajánlatok kiküldése, érdeklődők utánkövetése, napi adminisztráció

Ingatlanok helyszíni bemutatása, tárgyalások leszervezése, lebonyolítása

Szerződéskötés folyamatában való részvétel

Elkészült ingatlanok birtokbaadásának koordinálása

Műszaki és pénzügyi osztállyal való napi kapcsolattartás

Szakmai kiállításokon, rendezvényeken a cég képviselete

Amit kérünk:

Legyen minimum 3 éves ingatlan értékesítési területen szerzett tapasztalatod

Legyen kimagasló kommunikációs készséged, szeress ügyfelekkel dolgozni

Tudj tárgyalóképes szinten angolul kommunikálni

Légy pontos, precíz

Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési rutinnal

Tudd használni az MS Office programokat

Amit kínálunk:

Izgalmas, piacvezető projektek értékesítési stratégiájának megvalósításában való részvétel

Versenyképes, stabil, kiszámítható bérezés

Fiatalos, lendületes csapat, ahol öröm a munka

Családias hangulat, csapatépítő programok

Szakmai fejlődési lehetőség

Céges autó, mobiltelefon, laptop

Amennyiben hírdetésünk felkeltette az érdeklődésed, szívesen várjuk a jelentkezésed!

Köszönjük jelentkezésedet!

Kollégáink hamarosan felveszik Veled a kapcsolatot!

Nem lehet üres.
Max. 10 MB / formátum: .PDF, .DOC, .DOCX
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.