Könyvelő

Teljes munkaidő

Budapest

Irodai munkavégzés

Professzionális és segítőkész csapat

Az iDOM Házépítő Kft az ország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztő és generálkivitelező vállalata, melyet több tíz éves ingatlanpiaci és beruházói tapasztalattal rendelkező csapat hozott létre. Cégünket szakértelem, precizitás és vidám hangulat jellemzi. A bővülő projektekkel együtt nőnek a feladataink is, így folyamatosan bővítjük szakmai csapatunkat.

Feladatok:

A napi pénzügyi-számviteli feladatok teljes körű elvégzése

Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése (építőipari vállalkozások számviteli sajátosságainak ismeretében)

Házi pénztárak és banki tételek könyvelése

Tárgyi eszközök nyilvántartásba vétele, üzembehelyezés, értékcsökkenének számviteli elszámolása

Könyvizsgálóval történő operatív együttműködés

Adófolyószámlák és adatbejelentők önálló elkészítése egyezően a főkönyvi könyveléssel

Év végi könyvviteli munkák, bevallások és éves beszámoló elkészítésében való együttműködés

Banki kapcsolattartás

Amit kérünk:

Rendelkezz mérlegképes könyvelői képesítéssel

Legyen minimum 5 éves számviteli területen szerzett tapasztalatod

Naprakészen ismerd a magyar számviteli és adójogszobályokat

Legyen jó kommunikációs készséged és légy agilis

Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezz

Szeress dolgozni önállóan és csapatban is

Légy proaktív, csapatjátékos személyiség, emellett légy képes az önálló munkavégzésre is

Légy pontos és precíz

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér, számos új projekt lehetőség

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Hosszú távú munkalehetőség

Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra

Változatos munkavégzés egy fiatalos csapatban

Családias hangulat, csapatépítő programok

Versenyképes bérezés

Amennyiben hírdetésünk felkeltette az érdeklődésed, szívesen várjuk a jelentkezésed!

Köszönjük jelentkezésedet!

Kollégáink hamarosan felveszik Veled a kapcsolatot!

Nem lehet üres.
Max. 10 MB / formátum: .PDF, .DOC, .DOCX
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.