Művezető

Teljes munkaidő

Budapest

Építkezés helyszínén való munkavégzés

Professzionális és segítőkész csapat

Az iDOM Házépítő Kft az ország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztő és generálkivitelező vállalata, melyet több tíz éves ingatlanpiaci és beruházói tapasztalattal rendelkező csapat hozott létre. Cégünket szakértelem, precizitás és vidám hangulat jellemzi. A bővülő projektekkel együtt nőnek a feladataink is, így folyamatosan bővítjük szakmai csapatunkat.

Feladatok:

Főépítésvezető munkájának operatív támogatása

Felmérések, kitűzések készítése

Elkészült munkafolyamatok átvétele, ellenőrzése

Napi szintű egyeztetés az alvállalkozókkal

Anyagkészletek, anyagmozgások ellenőrzése

Építkezés helyszínének biztosítása, rendben tartása

Munkavédelmi szabályok betartatása

Helyszíni adminisztráció

Határidők betartatása

Amit kérünk:

Építőipari szakmunkás vagy technikumi végzettséged legyen

Kivitelezés központú szemléletmóddal rendelkezz

Legyen legalább 2-3 éves tapasztalatod építés helyi irányításban

Ismerd a Microsoft Office-t legalább felhasználói szinten

Legyen jó kommunikációs készséged és műszaki gondolkodásmódod

Szeress dolgozni önállóan és csapatban is

Legyen B kategóriás jogosítványod

Igényesség és precizitás jellemezzen az ellenőrzött munkák folyamán

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések

Több száz lakásos társasházi projektekben való részvétel

Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben hírdetésünk felkeltette az érdeklődésed, szívesen várjuk a jelentkezésed!

Köszönjük jelentkezésedet!

Kollégáink hamarosan felveszik Veled a kapcsolatot!

Nem lehet üres.
Max. 10 MB / formátum: .PDF, .DOC, .DOCX
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.